کارگاه عمومی در تاریخ های 3، 10، 17 و 24اسفند ماه  1396( استاد دکتر کسری فرائین) به زبان انگلیسی

ساعت 13-15    

آدرینا قاسم- مریم شریفیان- نگار رحیمی- تارا شمشکی- مبینا بیات- سپیده نادری- هستی هنری- رایا بزرگنژاد – یلدا بنی محمدی- سرین یوسف نیا- رژان عبداله زاده- مهدی رزاقی- مهیار سلامتی- حسام ملک فرنود

ساعت   15:15- 17:15

رژان کریمی- مهشاد مرادی- تسنیم نیک آئین- سارا قادری- یکتا اسمعیل کاشی- پرنیان یحیی پور-مریم ادیب- پارمیدا معصومی- رومینا صفری – کیانا آشوری- فاطمه جان محمدی-آیدا دوست محمدی

ساعت  17:30- 19:30

احمد شهریاری- محمد جواد زین الدینی- مبین ارمند نیا- محمد حسین نظری مقدم- سروش صادقی پور رودسری- سپهر اهرابیان- نوید ترک زاده- هیراد داوری

بهنوش محمد طاهری- پانیذ محسن نیا

کارگاه عمومی  و اختصاصی مرحله دوم  در تاریخ های 10، 17 . 24 و  31 فروردین ماه  1397(با حضور کلیه اساتید) به زبان انگلیسی

 

کارگاه اختصاصی در تاریخ های 4، 11، 18 و 25 اسفند ماه ( اساتید دکتر قربانی، دکتر سالاری و دکتر شریعتمدار)

ساعت 8-11

رژان کریمی – مهشاد  مرادی- تسنیم نیک آئین- سارا قادری- یکتا اسمعیل کاشی- پرنیان یحیی پور– هستی هنری- رایا بزرگنژاد – یلدا بنی محمدی- سرین یوسف نیا- رژان عبداله زاده- مهدی رزاقی- مهیار سلامتی- حسام ملک فرنود

ساعت 11:15_ 14:15  

آدرینا قاسم- مریم شریفیان- نگار رحیمی- تارا شمشکی- مبینا بیات- سپیده نادری- مریم ادیب- پارمیدا معصومی- رومینا صفری – کیانا آشوری- فاطمه جان محمدی- بهنوش محمد طاهری- پانیذ محسن نیا- آیدا دوست محمدی

ساعت  14:45- 17:45

احمد شهریاری- محمد جواد زین الدینی- مبین ارمند نیا- محمد حسین نظری مقدم- سروش صادقی پور رودسری- سپهر اهرابیان- نوید ترک زاده- هیراد داوری

کارگاه عمومی و اختصاصی مرحله دوم در تاریخ های 7 و 21 اردیبهشت97 ( باحضور کلیه اساتید)

این کارگاه ها جهت آمادگی و انتخاب تیم نهایی می باشد که طی سنجش های مختلف و پس از پایان دوره و سنجش نهایی ، 5 نفر اصلی و نفرات رزرو اعلام می گردند

 

 

اسامی نفرات انتخابی مرحله دوم:

سرین یوسف نیا، رژان عبداله زاده، هستی هنری، مهدی رزاقی، مهیار سلامتی، حسام ملک فرنود، آدرینا قاسم، تسنیم نیک آئین، مهشاد مرادی، سارا قادری، یکتا اسمعیل کاشی، پرنیان یحیی پور، نگار رحیمی، مریم ادیب، رومینا صفری، فاطمه جان محمدی، بهنوش محمد طاهری، پانیذ محسن نیا، احمد شهریاری، محمد جواد زین الدینی، محمد حسین نظری مقدم، سپهر اهرابیان، رژان کریمی، الهام اخلاقی منش،پارمیدا معصومی

هزینه دوره دوم کارگاه : 5000000 ریال برای هر نفر

 جهت کسب اطلاعات مرتبط با واریز هزینه ها و اساتید دوره ها اینجا را کلیک کنید

آخرین مهلت ثبت نام:  بیست و ششم اسفند نودو شش

جهت دریافت تاییدیه ثبت نام تصویر فیش واریزی را تلگرام و یا ایمیل نمایید

ساعت کلاس ها در تاریخ های اعلام شده : 9-12 صبح

 

اسامی نفرات انتخابی مرحله نهایی جهت اعزام به مسابقه IYPT 2018 :

-رژان عبداله زاده

-هیراد داوری

-سرین یوسف نیا

-نگار رحیمی

-هستی هنری

FOLLOW US